Counter-Strike 1.6 2on2 medziherňový turnaj - 11.11.2006 - Igor Dorica

UnitedGaming a.s. pripravila pre všetky platne licencované herne ďalší zo série medziherňových turnajov. Zapojenie sa do turnaja je pre Vás samozrejme opäť bezplatné. Séria turnajov pokračuje už 26. novembra 2006 v hre Counter Strike 1.6. Tento krát sa bude hrať iba v jeden deň a to v nedeľu, systémom dvaja proti dvom. Aby boli turnaje pre hráčov dostatočne zaujímavé, UnitedGaming a.s. venuje do každého z nich viacero zaujímavých cien ako sú slúchadlá značky KOSS SB 45, podložky od spoločnosti qiip, predplatné časopisov PC SPACE a voľný prístup k službe HRY od spoločnosti T – Com.

Čo by mala herňa urobiť, ak sa chce zapojiť?

1.) potvrdiť záujem podieľať sa na turnaji hlavnému adminovi medziherňových turnajov Nikolasovi „xavierovi“ Borodymu.
2.) v čase konanie turnaja umožniť hráčom odohranie turnaja vo Vašej herni.
3.) pomôcť s propagáciou turnaja v konkrétnej herni vytlačením a vylepením plagátu s informáciami o jeho konaní (plagát je súčasťou prílohy).
4.) zapojiť sa do turnaja bude umožnené len herni, ktorá má zakúpený potrebný počet kópií konkrétnej hry a má zaplatenú multilicenciu na dané obdobie. *

Registrácia hráčov do turnaja bude prebiehať prostredníctvom emailu, aby zbytočne nebola zaťažovaná obsluha herne. Zoznam prihlásených tímov a herní, v ktorých plánujú odohrať turnaj bude uverejnený na stránkach GameStation.sk.

Prihlásení hráči za účasť v turnaji spoločnosti UnitedGaming a.s. neplatia, no sú samozrejme povinní zaplatiť herni sumu za hranie podľa konkrétneho cenníka.

Pomoc s propagáciou akcie prisľúbili viaceré webové stránky venujúce sa počítačovému hraniu, ako napríklad gamestation.sk, e-sports.sk, pbcs.sk, netgames.sk, bside.sk a mnohé ďalšie.

Odpovede na všetko ohľadne medziherňových turnajov môžete smerovať na hlavného admina medziherňových turnajov. Rovnako tak uvítame akúkoľvek odozvu, nápady a návrhy na zlepšenie celkovej kvality.

Kontakt na hlavného admina medziherňových turnajov:
Nikolas „xavier“ Borody
borody@unitedgaming.sk
ICQ: 224680958
Telefón: +421904512109

Na stiahnutie:
Pravidlá turnaja
Plagát (veľký)
Plagát (malý)